AVAX (Avalanche) yeniden yükselişe geçti AVAX (Avalanche) son yirmi dört saatte değerini yüzde 13 oranında arttı. Son dönemlerde kripto para … AVAX (Avalanche) yeniden yükselişe geçti AVAX (Avalanche) son yirmi dört saatte değerini yüzde 13 oranında arttı. Son dönemlerde kripto para ...

AVAX (Avalanche) yeniden yükselişe geçti AVAX (Avalanche) son yirmi dört saatte değerini yüzde 13 oranında arttı. Son dönemlerde kripto para …

Son dönemlerde dalgalı bir grafik çizen Avax yeniden ivme kazanmaya başladı. 12 Mart’ta değeri 51 dolara kadar çıkan altcoin, hemen akabinde hızlı bir düşüş göstermişti. Haftalardır inişli çıkışlı bir grafik çizen Avalanche şimdi yeniden yükselişe geçti.

Dün 32 dolar olan AVAX değerleri bugün 36 dolara ulaşmış durumda. 24 saate yaklaşık 4 dolarlık bir değişim söz konusu. İşlem hacmini bir günde %39 arttıran coin, piyasa değerini 4.647.926.092 dolara ulaştırmış durumda.

AVAX’ta bugün (19 Mart 2021) yüzde 13’lük artış görüldü. (Kaynak: CoinMarketCap)

AVAX Coin fiyatları değişken bir tablo çizmesine son günlerde epey ilgi çekmeye başladı. Haliyle bazı yatırımcılar odağını Avalanche’a çevirdi. Avax satın almak isteyenler için BibanceParibuHuobi ve Bitfinex gibi uygulamalar hizmet vermektedir. Akıllı telefon ya da tablet cihazınıza da indirebileceğiniz bu servisler, AVAX’a kolayca ulaşmanıza yardımcı oluyor.

BU BİR YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Kaynak: buguncel.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | Nasıl hazırlanır | Sosyal Medya Yönetimi | GanoBet | Bahis siteleri