Metin2 Yang Satın Alma

Metin2 Yang Satın Alma

Metin2 Yang Satın Alma

Metin2 Yang oyun içerisindeki para birimi olarak bilinmektedir. Metin2 bilindiği gibi Kore’de ilk olarak ortaya çıkmış ve 2006 yılında GameForge firması tarafından satın alınmış bir oyundur. 2006 yılından itibaren çok büyük bir kitleye ulaşan firma, 17 farklı dile çevirerek oyunu piyasada artık en çok oynanan online oyun haline getirmiş bulunmaktadır. Günümüzde birçok farklı online oyun olmasına rağmen Metin2’nin hiçbir şekilde eskimemesi aynı zamanda da Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusunun bulunması aslında hem hikayesinin farklı aynı zamanda da oyun kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Bu anlamda sizler de oyunlarınızı gerçekleştirirken buna göre oynayabilir ve daha keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Elbette bu oyun içerisinde ilerlemenin en önemli yöntemlerinden bir tanesi de Yang sahibi olmaktır. Bu konuda sizlere bilgi vermeye çalışalım.

Nasıl Kazanılır?

Metin2 Yang kazanmak için öncelikli olarak canavarları öldürmemiz gerekiyor. Ayrıca oyunun içerisinde sizlere çeşidi görev listeleri sunulmaktadır. Bu görev listelerin içerisindeki görevleri bitirdikçe de yine Yang elde edersiniz. Ayrıca ticari olarak kendi eşyalarınızı pazarda sattığınız zaman da yine Yang elde edebiliyorsunuz. Yalnız şunu söylemek gerekir ki özellikle oyuna başladığınız zamanki karakteriniz çok zayıf ilerlemek istiyorsanız ve levelleri daha çabuk atlamak istiyorsanız Yang’a çok ihtiyacınız bulunuyor. Bu yüzden de günümüzde farklı yerlerden satın alma yolları var.

Nereden Satın Alınır?

Metin2 Yang günümüzde artık internet sitelerinde satılmaktadır. Her online oyunda olduğu gibi bu oyunda da Yang sayesinde daha rahat bir şekilde hareket etme şansımız bulunmaktadır. Günümüzde bir engel gibi çeşitli oyunlar piyasada bulunmakta ve bu oyunların içerisinde coinler altınlar veya farklı para birimleri bulunmaktadır. Bu para birimleri sayesinde oyunlar içerisinde daha rahat bir ilerleme şansı bulunmuyor. Metin2 oyunu içerisinde de özellikle koloninizi, grubunuzu kurmak ve sizlerle savaşan karakterlere karşı daha güçlü bir hale gelmek istiyorsanız bu para birimlerine ihtiyacınız var. Bu yüzden sizler de uygun fiyatlı şekilde sizlere sunulmuş olan Yang’ları bulursanız alarak karakterinizi daha güçlü hale getirebilirsiniz. Özellikle leveller arasında hızlı bir şekilde ilerlemek için birçok oyuncu tarafından tercih edilen bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler de plyr.com  sitesi üzerinden bu konuda daha ayrıntılı bilgiler edinebilir ayrıca en uygun fiyatlı şekilde alımlara ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın