OnePlus 9 serisine ucuz bir model geliyor OnePlus CEO’su, OnePlus 9 serisi için üçüncü ve daha ucuz olan 9R’yi duyurdu. Yaklaşan OnePlus 9 serisindeki… OnePlus 9 serisine ucuz bir model geliyor OnePlus CEO'su, OnePlus 9 serisi için üçüncü ve daha ucuz olan 9R'yi duyurdu. Yaklaşan OnePlus 9 serisindeki...

OnePlus 9 serisine ucuz bir model geliyor OnePlus CEO’su, OnePlus 9 serisi için üçüncü ve daha ucuz olan 9R’yi duyurdu. Yaklaşan OnePlus 9 serisindeki…

OnePlus 9 ve 9 Pro‘nun tam olarak ortaya çıkmasından sadece beş gün önce gelen duyuru, OnePlus‘ın yeni amiral gemilerine ek olarak daha ucuz bir telefon da duyuracağı söylentilerini doğruluyor. Telefonun, yalnızca Hindistan‘a piyasaya sunulacağı belirtiliyor.

İşte OnePlus 9 serisi ile çekilen ilk fotoğraflar

OnePlus 9 ve 9 Pro 23 Mart’ta tanıtılacak. Tanıtım öncesi ise OnePlus 9 ve Pro kamerası ile çekilen ilk fotoğraflar Twitter’da paylaşıldı.

Röportajda, OnePlus CEO’su Pete Lau, şirketin teknoloji ve tasarım açısından OnePlus Nord ile olduğundan “daha da ileri gitmek” istediğini belirtiyor.

OnePlus’ı ne kadar yakından takip ettiğinize bağlı olarak, Nord’u Avrupa ve Hindistan‘da bulunan orta sınıf bir telefon veya ABD‘de piyasaya sürülen bir bütçe dostu telefonu olarak belirtebiliriz. OnePlus’ın fiyat-performans yelpazesinin hangi bölümünü hedeflediği henüz net değil, ancak Lau’nun yorumlarından bazıları telefonun orta sınıfa daha yakın olabileceğini gösteriyor.

CEO ayrıca telefonun 5G’ye sahip olacağını belirtiyor ve 9R ile ilgili olarak şirketin, “ağır oyun” için “hızlı ve sorunsuz deneyimler” sağlamasını istediğini ifade ediyor. “Sorunsuz deneyimler” ve “düzgün kaydırma” referansları, bu bütçedeki telefonlarında olduğu gibi, OnePlus’ın muhtemelen 90Hz veya daha hızlı bir ekrana sahip olacağını gösteriyor. Telefonun oyun odağına gelince, bunun bir donanımdan çok bir pazarlama odağı olduğu düşünülüyor.

9R’nin geçen yılki bir işlemci olan Snapdragon 865‘e sahip olduğu diğer iddialar arasında yer alıyor.

Kaynak: habervakfi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir